مشاوره حقوقی تلفنی

 

فرآیند دریافت خدمات مشاوره حقوقی تلفنی در دادیاب بسیار ساده است, ما بیش از بیست موضوع برای دریافت مشاوره حقوقی مشخص کردیم و برای این که مطمئن بشویم مشاور حقوقی شما در حوزه درخواستی تخصص کافی دارد، به مشاورانمان امکان انتخاب تنها ۲۰ درصد موضوعات را داده ایم. پس با خیال راحت موضوع مشاوره حقوقی را انتخاب کنید و سپس با انتخاب بسته ۳۰ یا ۶۰ دقیقه ای و مقایسه هزینه مشاوره حقوقي تلفني و تخصص مشاوران، بسته مشاوره را خریداری نمایید. این قسمت از دادیاب به مشاوره قضایی تلفنی، مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل اختصاص یافته است. اگر درخواست وکیل حقوقی و وکیل کیفری دارید، می توانید به بخش خدمات وکالت دادیاب مراجعه نمایید.

  • انتخاب موضوع مشاوره
  • مقایسه قیمت وکلا و مشاوران
  • انتخاب مشاور و دریافت سریع مشاوره
خدمات وکالتی
لطفا موضوع مشاوره خود را انتخاب کنید.

سامانه دادیاب برای آسایش و راحتی دریافت کنندگان خدمات حقوقی، بخشی از خدمات سامانه را به ارائه مشاوره حقوقی تلفنی اختصاص داده است. در سامانه دادیاب ارائه مشاوره حقوقی تلفنی توسط وکلا و کاراموزان وکالت که تمایل دارند به نحو تخصصی به ارائه خدمات حقوقی بپردازند انجام می شود. بنابراین اگر شما قصد دارید جهت مشاوره با وکیل تلفنی از وکلای متخصص سامانه دادیاب کمک بگیرید در همین صفحه می توانید بر روی موضوع مورد نظرتان کلیک کنید و مشاور مورد نظرتان را با درنظر گرفتن رزومه و حق‌المشاوره اعلامی ایشان انتخاب کنید تا روند مشاوره حقوقی تلفنی از طریق پشتیبانی برای شما انجام گردد. مشاوره وکیل تلفنی به شما این امتیاز را می دهد که با بررسی رزومه و هزینه مشاوره حقوقی تلفنی اعلامی به انتخاب هریک از آنها بپردازید و با پرداخت حق‌المشاوره در منزل و با راحتی به اخذ مشاوره از آنها اقدام کنید. تمامی مشاوران سامانه دادیاب وکیل ، کاراموز وکالت و یا مشاوران متخصص حقوقی دارای رزومه عالی هستند که مطمعن باشید از انتخاب آنها پشیمان نخواهید شد. در صورتی که پس از دریافت مشاوره، از مشاوره دریافتی رضایت نداشتید می توانید یا مبلغ پرداختی را دریافت کنید و یا با وکلای دیگر مجموعه و یا مدیر بخش وکالت یا مشاوره دادیاب به نحو اختصاصی مشاوره حقوقی تلفنی داشته باشید. هزینه مشاوره حقوقی تلفنی دادیاب را مشاوران مجموعه تعیین می کنند و دادیاب در این امر هیچ دخالتی ندارد و شما می توانید با در نظر گرفتن سابقه آنها و باتوجه به بودجه ای که دارید به انتخاب هریک از آنها بپردازید و پایین یا بالا بودن نرخ آنها به معنای ضعیف بودن یا قوی بودن آنها در تخصص اعلامیشان نیست چرا که مشاوران ما با در نظر گرفتن تعرفه اعلامی قوه قضائیه به تعیین میزان حق‎المشاوره خود می پردازند. در هر صورت سامانه دادیاب با درنظر گرفتن راحتی شما عزیزان با ایجاد چنین بستری به ارائه خدمات حقوقی می پردازد و شما می توانید با آرامش خیال مشاوره با وکیل تلفنی دادیاب را تجربه کنید. در زیر به برخی سوالات شما در این خصوص پاسخ داده ایم، درصورت نیاز ملاحظه نمایید:

هزینه مشاوره حقوقی تلفنی دادیاب چقدر است؟

مشاوران دادیاب حق‌المشاوره های خود را بر اساس آیین نامه تعرفه حق‌المشاوره قوه قضائیه تعیین می کنند و دادیاب در این خصوص هیچ دخالتی ندارد.

اگر از مشاوره تلفنی دادیاب رضایت نداشتیم چه کار باید بکنیم؟

در صورت عدم رضایت می توانید بعد از تماس پشتیبانی عدم رضایت و دلیل آن را بیان کنید و مبلغ واریزی را دریافت کنید و یا از مشاوران جایگزین استفاده کنید.

اگر مشاور حقوقی تلفنی در زمان مقرر پاسخگو نباشد چه باید کرد؟

با پشتیبانی تماس بگیرید تا موضوع مورد بررسی قرار بگیرد.

آیا می توانم زمان مشاوره حقوقي تلفني را مشخص کنم؟

بله امکان تعیین زمان مشاوره وجود دارد اما اگر مشاور در آن زمان حاضر نباشد پشتیبان برای شما وکیل جایگزین معرفی خواهد کرد.

آیا مشاوران تلفنی دادیاب در خارج از ساعات اداری پاسخگو هستند؟

بله عموما مشاوران دادیاب در همان روز مشاوره به شما پاسخ خواهند داد مگر اینکه زمان انتخاب مشاوره ساعت هشت شب به بعد باشد که امکان دسترسی پشتیبان به وکیل کم خواهد بود که در این صورت مشاوره برای روز بعد انجام می شود.